Głównym celem Fundacji Aparat Caffe jest odkrywanie i rozwijanie kultury fotograficznej, dbanie o powierzone dziedzictwo kulturowe, uświadamianie roli przeszłości i pamięci we współczesnym społeczeństwie, kreowanie atrakcyjnego społecznie programu działań kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych i społecznych, rozwijanie zainteresowań twórczych oraz tworzenie otwartego miejsca spotkań.

Fundacja, jako organizacja non-profit potrzebuje wsparcia, aby realizować swoje cele.

Możesz wesprzeć nas przekazując dowolną kwotę na konto:

Fundacja Wspierająca Rozwój Kultury „Aparat Caffe”
Plac Kilińśkiego 2, 35-005 Rzeszów
NIP: 5170375724
KRS: 0000623790
ING Bank PL 79 1050 1562 1000 0090 8027 5150

z dopiskiem „darowizna na działania statutowe”

Jeżeli chcesz pomóc nam w ramach konkretnego projektu / programu, w tytule wpłaty zapisz jego nazwę, np. darowizna na konserwację szklanych negatywów.

Darowizny o wartości nie przekraczającej 6% dochodu od osób fizycznych lub 10% od dochodu osób prawnych podlegają odliczeniu od podstawy opodatkowania w danym roku podatkowym.

Możesz wesprzeć nas swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Masz pomysł związany z profilem naszej działalności, ale nie wiesz jak go zrealizować? Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie wzbogacimy nasze działania o dodatkowe inicjatywy. Szczególnie zapraszamy do współpracy:

  • stowarzyszenia fotograficzne oraz kulturalne, do korzystania z przestrzeni Atelier Aparat Caffe,
  • kolekcjonerów aparatów – w kolekcji posiadamy wiele duplikatów rożnych modeli aparatów, chętnie się nimi z Wami wymienimy!
  • fotografów – szczególnie tych, którym urok i czar fotografii analogowej zawrócił w głowie tak jak nam,
  • wolontariuszy – podobają Ci się nasze działania? Zapraszamy w nasze szeregi!

Skontaktuj się z nami: biuro@aparatcaffe.pl

Możesz zlecić nam projekt sponsorski.

Fundacja Aparat Caffe jest otwarta na realizowanie projektów sponsorowanych mieszczących się w zakresie celów statutowych. Potrzebujesz niestandardowej reklamy, trafiającej bezpośrednio do naszej grupy odbiorców? Skontaktuj się z nami:
Anna Wilk, anna.wilk@aparatcaffe.pl, tel. 501 814 586